lexus-leasing
0

Lexus to prestiżowa marka samochodów, która proponuje nie tylko auta dla klientów prywatnych, ale także biznesowych. Pojazdy są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, a ich wykonanie nie budzi żadnych wątpliwości. Klienci biznesowi chętnie uzupełniają swoje floty o pojazdy marki Lexus.

Możliwości finansowania dla biznesu oferowane przez Lexus są niezwykle rozbudowane. Dostępnych jest kilka programów, z których można skorzystać. M.in. dużą popularnością cieszy się LesingSMARTPLAN. Jest to program skierowany do małych i średnich przedsiębiorców, w ramach którego mogą płacić o 50% niższe raty miesięczne, w porównaniu do leasingu standardowego. Inną propozycją jest Lexus Fleet Management Solutions, czyli oferta dla dużych firm i korporacji związana z atrakcyjnymi finansowania. Dostępny jest także KredytSMARTPLAN, który stanowi połączenie niskich rat oraz możliwość regularnej wymiany pojazdów na nowe.

Jeżeli chcesz znaleźć atrakcyjną ofertę finansowania dla swojej firmy, wejdź na https://www.lexus-polska.pl/lexus-dla-biznesu#produkty-finansowe i zapoznaj się z pełną ofertą marki Lexus.

Jeep Wrangler w leasingu 100%

Previous article

Wakacyjne oferty w Maserati

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing