Nissan Quashqai z korzyściami do 16 700 zł 1
0

Decydując się na Nissan Quashqai możesz zyskać do 16 700 zł, a jednocześnie otrzymujesz 5-letnią gwarancję. Ciesz się przyjemnością z jazdy już teraz!

Technologie zastosowane w Nissan Quashqai zachwycają pełnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika. Pojazd dostępny od 74 900 zł jest naszpikowany technologiami, o których do tej pory mógł jedynie pomarzyć kierowca. Nie dość, że samochód można obecnie kupić z korzystnymi rabatami do 16 700 zł, to jest opcja wzięcia samochodu na raty, od 940 zł netto miesięcznie. Obowiązuje także rozszerzona gwarancja z limitem kilometrów do 100 000 w ciągu 5 lat. Nissan Quashqai jest odpowiedzią na potrzeby wymagających kierowców, którzy od samochodu chcą czegoś więcej. W przypadku tego modelu właśnie to otrzymują. Pozwala to na cieszenie się z ogromnej przyjemności z jazdy, jak i na przemierzanie kolejnych kilometrów bez żadnych ograniczeń, z wyjątkowym wsparciem.

Na stronie https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/qashqai.html znajdziesz więcej szczegółów na temat ofert związanych z Nissan Quashqai.

Jeep Renegade od 899 zł netto miesięcznie

Previous article

Promocje na samochody z rocznika 2020 w Suzuki

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing