Nissan Qashqai z atrakcyjnym finansowaniem i pakietem gwarancyjnym 1
0

Nissan Qashqai możesz kupić obecnie z rozszerzonym pakietem gwarancyjnym, aż do 5 lat. Ponadto, jest możliwość wzięcia samochodu na raty, które miesięcznie będą wynosiły od 698 zł. Wiele korzyści Nissan przygotował dla swoich klientów, którzy poszukują samochodów idealnych i komfortowych.

Dlaczego warto zdecydować się na Nissan Qashqai? Samochód został wyposażony w inteligentny system kontroli jazdy, światła LED do jazdy dziennej, klimatyzację, radio CD z Bluetooth, a także tempomat.

Komfort jazdy gwarantowany. Dostępnych ofert na ten model Nissana jest naprawdę sporo, dlatego można skompletować opcje idealnie dopasowane do potrzeb i spełniające oczekiwania tak, aby powstał samochód wręcz idealny. Jazda nim dla każdego będzie wielką przyjemnością. Dostępnych ofert na ten model Nissana jest naprawdę sporo, dlatego można skompletować opcje idealnie dopasowane do potrzeb i spełniające oczekiwania tak, aby powstał samochód wręcz idealny. Jazda nim dla każdego będzie wielką przyjemnością.

Na stronie https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/qashqai/oferta-1.html znajdziesz więcej szczegółów na temat tej oferty. Możesz skontaktować się z dealerem sprzedaży, aby dowiedzieć się jeszcze więcej.

Atrakcyjne oferty w Dacia

Previous article

Rabat do 25 tysięcy złotych dla przedsiębiorców od Opla

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Nissan