Modele Audi z rocznika 2019 w bardzo atrakcyjnych cenach 1
0

Wybierz już dziś dla siebie swój wymarzony model Audi z rocznika produkcji 2019. Naprawdę warto, ponieważ wiele modeli dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta specjalna nie dotyczy modelu Audi e-tron

Modele z rocznika 2019 są staranie wykonane, nowoczesne i wyposażone w szereg udogodnień, dlatego nabywca będzie zadowolony nie tylko z ceny, ale także z tego, jaki samochód nabywa. Jakie modele można kupić w okazyjnych cenach? M.in. A1, A3, A4, A5, Q8, R8, Q7. Ilość samochód jest ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć, jeżeli masz upatrzony konkretny model i tylko czekałeś na atrakcyjną ofertę, aby zdecydować się na zakup. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub udać się do wybranego salonu Audi, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty na modele z rocznika 2019.

Z wszystkimi szczegółami oferty, jak i z modelami nią objętymi możesz zapoznać się na https://www.audi.pl/content/pl/web/pl/wyszukiwarka-samochodow-nowych.html/?utm_source=businessclick.pl&utm_content=grafikatxt_A5&utm_campaign=PL_OTR_DSY_RUNOT_ND_NC_2019Q4Dec_RNG_Sellout&utm_medium=display.

Volvo XC360 od 1016 zł netto miesięcznie

Previous article

Alfa Romeo Stelvio z rabatem do 40 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Audi