Kupując Volvo XC60 zyskasz do 10 tysięcy złotych 1
0

Każdy chce mieć wyjątkowy, sprawny i pięknie wyglądający samochód. Volo oferuje modele w bardzo korzystnych cenach i z ciekawym wyposażeniem dodatkowym. Dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, co najlepiej widać w przypadku modelu XC60. Wybierając ten samochód, zyskasz do 10 tysięcy złotych.

Limitowana oferta na 800 egzemplarzy Volvo XC60 pozwala na zyskanie wyjątkowego pojazdu. Jeżeli już teraz zdecydujesz się na samochód w dowolnej wersji wyposażenia, zyskasz automatyczną skrzynię biegów lub napęd AWD w cenie pojazdu. Możesz także wybrać wyposażenie dodatkowe o wartości do 10 tysięcy złotych. Twój samochód będzie w każdym calu dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Zapewni komfort jazdy i dopasuje się do warunków podczas jazdy zarówno w mieście, jak i na dłuższych dystansach.

Zdecydowanie, oferta przygotowana na Volvo XC60 jest atrakcyjna i warto wziąć ją pod uwagę, jeżeli szukasz wymarzonego, w pełni wyposażonego pojazdu.

Zajrzyj na https://www.volvocars.com/pl/sprzedaz/sprzedaz/oferty/xc60-oferta-specjalna i sprawdź, jakie możliwości oferuje Volvo.

Abonament na Alfa Romeo Stelvio

Previous article

Leasing konsumenci w Toyota

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Volvo