Kia Optima - istotne przekształcenie oferty 1
0

W związku z uzyskanymi przez nas informacjami, pragniemy poinformować, iż od dnia 28.08.2918 r. fabryka „Kia Motors” nie realizuje indywidualnych zamówień produkcyjnych dotyczących modelu klasy średniej Kia Optima.

Otrzymaliśmy tę informację od centrali spółki, oraz zapewnienie z ich strony, iż model Kia Optima przez najbliższe kilka miesięcy jest i nadal będzie dostępny na rynku polskim. Będzie to możliwe dzięki zapasom owego modelu, które zostały przygotowane przez dealerów aut. Dzięki temu będzie można uniknąć nagłego  i niespodziewanego przez klientów zniknięcia tego modelu z rynku polskiego, dzięki czemu klienci jeszcze przez wspomniane kilka miesięcy będą mogli cieszyć się dostępnością tego modelu na rynku. 

Co więcej, należy zaznaczyć, iż model Kia Optima stanowi istotny produkt w ogólnej ofercie handlowej tej marki na polskim rynku. Według ostatecznych danych zgromadzonych przez IBRM SAMAR od stycznia do lipca 2019 roku rejestracje modelu pojazdu Kia Optima przewyższyły pułap 1300 sprzedanych sztuk. W rezultacie przełożyło się to na wzrost sprzedaży tego modelu aż o 33% w przeciągu zaledwie 7 miesięcy. Można to uznać za ogromny sukces pod względem sprzedażowym tego modelu marki Kia na polskim rynku. 

Należy również nadmienić, iż w najbliższym czasie na rynku amerykańskim oraz w Azji będzie dostępny zupełnie nowy model marki Kia. Jeżeli chodzi natomiast o rynek europejski nie ma aktualnie wystarczających informacji na temat daty pojawienia się nowego modelu marki Kia. Dlatego też nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy, bądź też kiedy nowy model pojazdu zadebiutuje na europejskim, w tym również na polskim rynku.  

Zyskaj 12 tysięcy złotych kupując nowy Hyundai Tucson

Previous article

Robert de Niro w kampanii marki Kia Niro

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA