Iveco Starlis Performer w leasingu 0% 1
0

Nabywając Iveco Starlis Performer z limitowanej edycji, możesz skorzystać z leasingu 0%. Będzie to idealny samochód dla wszystkich prowadzących specyficzną formę biznesu związaną z transportem. Twoi kierowcy podziękują Ci za możliwość jazdy tym samochodem.

Iveco Starlis Performer charakteryzuje się kompleksowym wyposażeniem, jak i szeregiem rozwiązań przyjaznych dla kierowcy. Transport drogowy organizowany z jego udziałem będzie odbywał się w bardzo korzystny sposób, i to pod każdym względem. Odczucie komfortu będzie tu na najwyższym poziomie. Samochód został wyposażony w zaawansowane usługi telematyczne, które wpływają na optymalizację eksploatacji floty. Można powiedzieć, że w Iveco Starlis Performer znajduje się wszystko, co potrzebuje kierowca realizujący usługi w zakresie transportu drogowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego modelu Iveco? Wejdź na https://promocje.iveco.pl/performer-leasing?utm_source=IVECO&utm_medium=1440×400&utm_campaign=Performer%20Leasing i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji.

Nowa Dacia Duster w programie Smart Start

Previous article

Ford Focus Active Crossover w atrakcyjnej ofercie promocyjnej

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in IVECO