Honda HR-V z rabatem 3 000 zł 1
0

Interesuje Cię zakup Honda HR-V? Teraz jest ku temu najlepsza okazja. Możesz kupić wersję z silnikiem 1,5 i-VTEC z rabatem 3000 zł. Promocja dotyczy wszystkich wersji wyposażenia samochodów z 2019 roku, które spełniają parametry podane w regulaminie promocji. Akcja promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania.

W Twoim posiadaniu już teraz może znaleźć się Honda HR-V. To wyjątkowa okazja, ponieważ dostępny jest on o 3000 zł taniej niż zwykle, dlatego każdy, kto chciał kupić ten model, ma teraz wyjątkową okazję, aby go nabyć. Proponowany model ma silnik 1,5 i-VTEC. Samochód prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a jazda nim dla każdego będzie wielką przyjemnością. Co więcej ten model samochodu jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb użytkownika. To wszystko powoduje, że można będzie odczuwać wielką przyjemność w związku z wybraniem właśnie tego modelu Hondy.

Wejdź na https://www.honda.pl/cars/offers.html i zapoznaj się z ofertą promocyjną, którą przygotował dealer sprzedaży marki Honda.

Rozruszniki i alternatory już od 799 zł netto w Iveco

Previous article

Wielka wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundai

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Honda