Cupra Ateca z rabatem do 10 000 zł 1
0

Interesuje Cię których z modeli Cupra dostępnych z rocznika produkcji 2019? Teraz warto zapoznać się z ofertą tego producenta, ponieważ wiele modeli dostępnych jest z atrakcyjnymi rabatami. Jednym z nich jest Cupra Ateca.

Cupra Ateca jest obecnie dostępna z rabatem 10 000 zł, co pozwala na nabycie samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie. Cena po rabacie wynosi 181 900 zł, a można również zdecydować się na finansowanie miesięcznie, z ratą 1199 zł netto. Samochód dostępny w tej ofercie posiada skrzynię automatyczną z siedmioma biegami. Czy można wymarzyć sobie lepszą ofertą na tak wyjątkowy samochód? Zdecydowanie nie. Cupra Ateca to nowoczesny pojazd, który dopasuje się do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Warto stawiać na propozycje tak atrakcyjne, korzystne cenowo i przede wszystkim dopasowane do potrzeb.

Na stronie https://www.cupraofficial.pl/content/dam/countries/pl/cupra-website/cenniki/cupra-ateca/samochody-modele-cennik-KH7-NA-October-2019.pdf możesz zapoznać się z wszystkimi szczegółami na temat modeli Cupra Ateca.

Dacia Duster w atrakcyjnej ofercie

Previous article

Fiat 500X Sport z rabatem do 6000 zł

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing