Citroen C5 Aircross w ofercie skierowanej do firm 1
0

Jesteś właścicielem firmy? Potrzebujesz wygodnego, wyjątkowego samochodu? Idealną propozycją dla Ciebie będzie Citroen C5 Aircross w leasingu 101%.

Gama samochodów Citroen jest wyjątkowa i niezwykle zróżnicowana. Tym razem dla przedsiębiorców został przygotowany model C5 Aircross, SUV, który zapewni wyjątkowy komfort podczas jazdy i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada wszystko, czego oczekuje się od samochodu do jazdy po mieście, jak i w nieco dłuższe trasy. Aby dowiedzieć się więcej o tym modelu, skonfigurować go pod swoje potrzeby, należy skontaktować się z dealerem sprzedaży. Dopiero wtedy można będzie ustalić ostateczną sumę, jaką zapłacisz za ten model. Samochód można wziąć w leasingu w ofercie 101%. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zdobądź pojazd, którym jazda będzie jedną wielką przyjemnością.

Wejdź na https://www.citroen.pl/ i sprawdź, czy ten model spełni Twoje oczekiwania. Skorzystaj z pomocy dealera sprzedaży, w celu wybrania optymalnego wariantu dla siebie.

Audi A6 od 1764 zł miesięcznie netto

Previous article

Fiat 500 Dolcevita w atrakcyjnej ofercie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Citroen