Alfa Romeo Giulia od 1584 zł netto miesięcznie 1
0

Z tej okazji po prostu trzeba skorzystać. Alfa Romeo proponuje model Giulia już od 1584 zł netto miesięcznie. Propozycja skierowana jest do właścicieli firm, którzy mogą nabyć ten pojazd w leasingu Wolność Wyboru.

Aby skorzystać z aktualnej oferty, musisz dysponować 10% kwoty samochodu. Okres leasingowy w ramach pakietu Wolność Wyboru wynosi standardowo 36 miesięcy. Roczny przebieg samochodu może wynosić 20 tysięcy kilometrów. Oferta została skrojona na miarę potrzeb i oczekiwań wymagających klientów, którzy do swojej firmy poszukują wyjątkowych, komfortowych i nowoczesnych pojazdów, a Alfa Romeo Giulia taka właśnie jest. Jazda tym samochodem każdemu sprawi wiele przyjemności, dlatego nie sposób odmówić sobie możliwości zakupu tego wyjątkowego pojazdu. Tym bardziej, że miesięczne raty nie są wysokie i mogą szacować się w granicach 1584 zł netto miesięcznie.

Na stronie https://www.alfaromeo.pl/alfaromeo-oferta-promocje/nowe-samochody.oferta_giulia znajdziesz więcej szczegółów na temat aktualnej oferty.

Wyjątkowe oferty Audi dla firm

Previous article

Volvo XC40 za 684 zł miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Alfa Romeo