0% opłaty wstępnej, do 100% odliczenia kosztów leasingu – promocja BMW 1
0

BMW wie, jak rozpieścić swoich klientów. Obecnie możesz kupić nowe BMW z serii Comfort Lease w bardzo atrakcyjnej konfiguracji, 0% opłat wstępnych i do 100% odliczenia kosztów leasingu.

Raty miesięczne na obecnie oferowane samochody są na tyle atrakcyjne, że każdy będzie w stanie znaleźć model w pełni dostosowany do potrzeb. Promocją objęte są: BMW z serii 3GT, BMW z serii 3 Touring, BMW X3, BMW X2, BMW X1, BMW z serii limuzyna. Można zdecydować się na dostępne od ręki modele, jak i samochody z kolekcji 2019. Oferta dla klientów indywidualnych została opracowana w taki sposób, aby raty miesięczne były niezwykle komfortowe. Podobnie sprawa wygląda z ratami dla przedsiębiorców. Dla każdego ta oferta będzie atrakcyjna. Tym bardziej, że samochody są w pełni wyposażone, komfortowe i dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających kierowców.

Już teraz skorzystaj z promocji, jaką oferuje BMW. Więcej szczegółów oraz modele objęte promocją znajdziesz na https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/xokazji.html.

Volkswagen ogłasza wyprzedaż modeli z rocznika 2018

Previous article

Rabaty na wszystkie modele z rocznika 2018!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in BMW